• Święto Wiosny

• ZA OKNEM PLUCHA, A WIOSNA TO STAN DUCHA!

Z czym kojarzy się Wam Święto Wiosny?  Pewnie z ucieczkami ze szkoły, topieniem marzanny... No, cóż. To pierwsze - coraz mniej modne, drugie - już nieekologiczne. Jak więc inaczej świętować taki dzień? Podopieczni pani Łyczek i pani Bielikowicz, czyli uczniowie klas 7a oraz 4b postanowili połączyć siły i spędzić 21 marca oczywiście wiosennie, lekko, przyjemnie. Mieszane zespoły najpierw rywalizowały w turnieju wiedzowym Wiosna, ach to ty, wykonywały doświadczenia chemiczne. Dziewczyny szalały, tańcząc indywidualnie i w grupach, z wykorzystaniem Just Dance. Były też lody ufundowane przez rodziców i cukierki integracyjne. W finale imprezy mieszane drużyny rywalizowały na torze przeszkód przygotowanym przez pana Piotrowskiego. Wisienką na torcie stała się wspólnie odtańczona belgijka. Chłopcy, na specjalne życzenie, rozegrali jeszcze krótki mecz piłki nożnej. Było warto. Sami zobaczcie.